A&B Home 12 x 83814
Sale
Sold out
✔ Free Shipping on Orders Over $400
✔ Same-Day Order Processing
Got a question?
• Text or call 800-827-0612
• Email support@lampsdepot.com
• Start a live chat
Our team is available to serve you 8:00 AM - 11:59 PM ET, 7 days a week.
View full details
A&B Home 15" x 30" Bundle of 12 Black and White Table Lamp With Drum-Shaped Shade
A&B Home 15" x 30" Bundle of 12 Black and White Table Lamp With Drum-Shaped Shade
Regular price
$1,077.00
Regular price
Sale price
$1,077.00
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
✔ Same-Day Order Processing
Got a question?
• Text or call 800-827-0612
• Email support@lampsdepot.com
• Start a live chat
Our team is available to serve you 8:00 AM - 11:59 PM ET, 7 days a week.

Display this eye-catching vase to fit and enhance any decor style.
Features
- Minimal assembly required for collapsible lamp shade (included).
Specifications
| Brand | A&B Home |
| Model # | 83814 |
| Style | Contemporary |
| Finish | White/Black |
| Material | 55% Marble,15% Fabric,10% PVC,10% Electric Fitting,5% Steel,5% Iron |
| Installation Type | Table Lamp |
| Item Width | 15" |
| Item Depth | 15" |
| Item Height | 30" |
| Item Weight | 14.7lbs |
Warranty
6-Months Limited Warranty
A&B Home offers a limited manufacturer warranty. The warranty period begins from the delivery date of merchandise to the end customer. The warranty period is 30 days with exception of the below product categories:
- OUTDOOR: 3 months
- FURNITURE: 6 months
- LIGHTING: 6 months
A&B warrants that merchandise will be in new condition and free of defects under intended and reasonable use, proper installation, and proper cleaning. Warranty applies only to the original purchaser.
Documents and Files
