A&B Home 9 x 83715
Sale
Sold out
✔ Free Shipping on Orders Over $400
✔ Same-Day Order Processing
Got a question?
• Text or call 800-827-0612
• Email support@lampsdepot.com
• Start a live chat
Our team is available to serve you 8:00 AM - 11:59 PM ET, 7 days a week.
View full details
A&B Home 16" x 26" Bundle of 9 Black Marble Frame With Gold Accent and Rectangular White Shade
A&B Home 16" x 26" Bundle of 9 Black Marble Frame With Gold Accent and Rectangular White Shade
Regular price
$1,077.75
Regular price
Sale price
$1,077.75
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
✔ Same-Day Order Processing
Got a question?
• Text or call 800-827-0612
• Email support@lampsdepot.com
• Start a live chat
Our team is available to serve you 8:00 AM - 11:59 PM ET, 7 days a week.

Display this eye-catching vase to fit and enhance any decor style.
Features
- Gives off luxe modern vibe
- Gold accent nicely complements the black marble frame
- Rectangular fabric shade in white for a clean look.
Specifications
| Brand | A&B Home |
| Model # | 83715 |
| Style | Modern |
| Finish | Black/Gold |
| Material | 45% Marble,15% Aluminum,15% Fabric,10% PVC,10% Electric Fitting,5% Iron |
| Installation Type | Table Lamp |
| Item Width | 16" |
| Item Depth | 8" |
| Item Height | 25.5" |
| Item Weight | 22.9lbs |
Warranty
6-Months Limited Warranty
A&B Home offers a limited manufacturer warranty. The warranty period begins from the delivery date of merchandise to the end customer. The warranty period is 30 days with exception of the below product categories:
- OUTDOOR: 3 months
- FURNITURE: 6 months
- LIGHTING: 6 months
A&B warrants that merchandise will be in new condition and free of defects under intended and reasonable use, proper installation, and proper cleaning. Warranty applies only to the original purchaser.
Documents and Files
